Polska, denar, 1556

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 20:39:20
Polska, denar, 1556

Polska, denar, 1556

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 20:39:20
352132
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - miasto Gdańsk, denar, 1556, Gdańsk
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: rzadki rocznik, gięty, ciemna patyna, pęknięty krążek
Literatura: CNG 81.VIII, Kop. 7352 (R3), Tyszkiewicz 8 mk

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena szacunkowa: 260 zł
Ilość odsłon: 53