Niemcy, 5 marek, 1874 A
Zakończenie: 23-02-2023 22:35:20
Niemcy, 5 marek, 1874 A
363462
Opis: | Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm I (1861–1888), 5 marek, 1874 A, Berlin |
Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
Dodatkowe informacje: | uszkodzenie obrzeża, patyna |
Literatura: | AKS 114, Jaeger 97 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 83