Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, 9 rok panowania (109–108 pne)

Rozpoczęcie: 13-02-2023 18:00
Zakończenie: 23-02-2023 21:02:00

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 23-02-2023 21:02:00
363421
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Egipt - Kleopatra III i Ptolemeusz IX Soter 116–107, tetradrachma, 9 rok panowania (109–108 pne), Aleksandria, Aw: Głowa Ptolemeusza w prawo, Rw: Orzeł stojący na piorunie i napis ΠΤΟΛΕΜΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΩΣ, po bokach LΘ - ΠA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 24.9 mm, 13.03 g, patyna
Literatura: SNG Cop. 353–355

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 287