Niemcy, 28 stuberów, bez daty
Zakończenie: 23-02-2023 22:31:40
Niemcy, 28 stuberów, bez daty
363453
Opis: | Niemcy - Oldenburg - Antoni Günther (1603–1667), 28 stuberów, bez daty, z tytulaturą Ferdynanda III (1637–1657) |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 18.12 g, patyna, pęknięcia i uszkodzenia krążka |
Literatura: | Davenport 713, Bendig 18 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 35