Francja, écu "aux lauriers", 1784 L

Rozpoczęcie: 13-02-2023 18:00
Zakończenie: 23-02-2023 22:23:20
Francja, écu

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 23-02-2023 22:23:20
363442
Opis: Francja - Ludwik XVI (1774–1793), écu "aux lauriers", 1784 L, Bayonne
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.40 g, uszkodzenie na obrzeżu
Literatura: Gadoury 356, Droulers 883

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 51