Śląsk, 3 talary, 1621

Rozpoczęcie: 13-02-2023 18:00
Zakończenie: 23-02-2023 22:19:20
Śląsk, 3 talary, 1621

Śląsk, 3 talary, 1621

Cena wylicytowana: 1 900 zł
Aukcja zakończyła się 23-02-2023 22:19:20
363437
Opis: Śląsk - Stany Śląskie, 3 talary, 1621, Oława, Śląski orzeł rozdziela datę, pod ogonem litery HR (mincmistrz Hans Riedel), u góry i u dołu punce: wardajna mennicy Wrocławskiej Matthesa Jachmanna oraz złotnika Zachariasa Petzolda, MONETA ARGENTEA SILESIÆ III TALERO
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: klipa jednostronna, srebro, 26.4 x 26.0 mm, 12.22 g, punca na obrzeżu
Literatura: F.u.S. 83

Cena końcowa: 1 900 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 239