Polska, kwartnik ruski, bez daty (1376–1378)

Rozpoczęcie: 13-02-2023 18:00
Zakończenie: 23-02-2023 21:22:20

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 23-02-2023 21:22:20
362213
Opis: Polska - Władysław Opolczyk (1371–1379), kwartnik ruski, bez daty (1376–1378), Aw: Litera W w czwórłuku, po bokach po trzy pierścienie, u dołu pierścień, + MONETA (dwa pierścienie) RVSSIE; Rw: Lew w lewo, + WL…DISLAVS (dwa pierścienie) DVX
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.9 mm, 1.12 g, lekko podgięty, patyna
Literatura: Frynas H.25.57 (R), Gum-H. 402, Gum-P. 496, Kop. 3055 (R8), Kрижанивский 47 (R6)

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 121