Grecja i posthellenistyczne, obol, ok. 378–372 pne

Rozpoczęcie: 13-02-2023 18:00
Zakończenie: 23-02-2023 21:01:20

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 23-02-2023 21:01:20
363426
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Cylicja - Tarsos - Datamer 378–372 pne, obol, ok. 378–372 pne, Aw: Głowa kobieca (Afrodyta?) w prawo, Rw: Głowa męska w hełmie (Ares?), po prawej legenda
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 10.6 mm, 0.53 g, krążek wyszczerbiony, patyna
Literatura: SNG France 278–281, SNG Aulock 5416

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 45