Zakończenie: 12-01-2023 20:00 ÷ 22:51
Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskania Niepodległości, 1928
360015
Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AV... | II |
75 zł szac. 80 zł 52 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Srebrny Krzyż Zasługi, przed 1939
359960
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | I/I- |
240 zł szac. 80 zł 83 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Odznaka Pamiątkowa Baonu Podchorążych Piechoty Nr 7A
360831
Krzyż, w kątach promienie, w medalionie Orzeł, wokół któr... | I- |
920 zł szac. 800 zł 62 wyświetleń |
0 | zakończona |