Zakończenie: 12-01-2023 20:00 ÷ 22:51
Polska, Srebrny Krzyż Zasługi, 1944–1952
360021
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | I |
65 zł szac. 40 zł 32 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Odznaka Honorowa Polskiego Czerwonego Krzyża IV stopnia
360023
Na kole z promieni krzyż, na jego środku Orzeł, na stroni... | II |
40 zł szac. 30 zł 41 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Krzyż Harcerski, 1957–1962
360017
MP - M - VII - 9258, nakrętka sygnowana C. S. H. WARSZAWA | II |
24 zł szac. 40 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona |