Zakończenie: 12-01-2023 20:00 ÷ 22:51
Polska, Tadeusz Kościuszko
360394
Aw: Popiersie lekko w prawo, PURE SON OF LIBERTY - KOSCIU... | I |
240 zł szac. 60 zł 21 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1862
360072
Aw: Głowa Napoleona III w lewo, NAPOLEON III - EMPEREUR, ... | II |
200 zł szac. 80 zł 71 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1881
360071
Aw: Dwie postacie podające sobie ręce, w tle postument, p... | II |
125 zł szac. 80 zł 41 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy, 1889
360070
Aw: Kaplica z fontanną (?), wokół której dwóch ogrodników... | II |
185 zł szac. 100 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1928
360069
Aw: Kobieta siedząca w chmurach, trzymająca kosz z kwiata... | I |
410 zł szac. 200 zł 40 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Wacław Sierpiński, 1951
360068
Aw: Popiersie w lewo, WACŁAW SIERPIŃSKI PREZES T.N.W. - 1... | I |
270 zł szac. 70 zł 28 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal wybity z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935
360022
Aw: Statek na morzu, MS PIŁSUDSKI, Rw: Zarys Europy i Ame... | II+ |
155 zł szac. 100 zł 51 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Wielka Brytania, Wkroczenie brytyjskiej armii do Madrytu, późniejszy odlew medalu z, 1812 roku
359956
Aw: Popiersie w lewo, LIEUT. GEN. MARQUIS WELLINGTON. K. ... | III |
50 zł szac. 50 zł 44 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy z okazji 1000. rocznicy chrztu Polski, 1966
359744
Aw: Scena chrztu Mieszka i Dobrawy, Rw: Krzyż w tle które... | I/I- |
1 550 zł szac. 800 zł 50 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy, bez daty (1873–1879)
352695
Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura P. TASSET, MAC-MAHON PR... | I/II |
360 zł szac. 600 zł 47 wyświetleń |
0 | zakończona |