Francja, medal nagrodowy, 1889

Rozpoczęcie: 02-01-2023 18:00
Zakończenie: 12-01-2023 22:29:00

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 12-01-2023 22:29:00
360070
Opis: Francja - III Republika (1871–1940), medal nagrodowy, 1889, Aw: Kaplica z fontanną (?), wokół której dwóch ogrodników i rośliny, u góry i na dole wstęga, na której HORTICULTURE - FLEURS FRUITS - PLANTS LEGUMES, Rw: Wieniec, w którym M / J. CHATELIER / 1889, SOCIETE NANTAISE D'HORTICULTURE - FONTEE EN 1828, Na obrzeżu: Punca oraz ARGENT
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 41.2 mm, 32.24 g, uderzenie na obrzeżu

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 37