Zakończenie: 22-12-2022 20:00 ÷ 22:47
Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 336–323 pne
358823
Aw: Głowa młodego Heraklesa w prawo, nakryta lwią skórą, ... | III- |
30 zł szac. 40 zł 40 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 350–300 pne
358822
Aw: Głowa Demeter w prawo, Rw: Ptak atakujący delfina, w ... | IV |
36 zł szac. 40 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 79–65 pne
358821
Aw: Głowa Dionizosa w prawo, Rw: Kołczan, wewnątrz niego ... | III+ |
155 zł szac. 200 zł 44 wyświetleń |
0 | zakończona | |
358820
180 zł szac. 200 zł 92 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 340–325 pne
358819
Aw: Głowa Satyra w lewo, Rw: Łuk i strzała, u dołu ΠΑΝΤΙ | III+ |
175 zł szac. 200 zł 55 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, lot 2 x denar, po 180 roku
358817
denar Antoniusza Piusa, po 180 roku: Aw: Głowa cesarza w ... | IV/V |
110 zł szac. 80 zł 41 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Republika Rzymska, denar serratus, 106 pne
358816
Aw: Głowa Jupitera w wieńcu w lewo, z prawej punca L, Jup... | V |
120 zł szac. 80 zł 59 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Republika Rzymska, denar, 85 pne
358815
Aw: Głowa młodzieńca stylizowanego na Merkurego w prawo, ... | III- |
170 zł szac. 150 zł 54 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Sattelkopfpferd, II–I w. pne
358814
Aw: Stylizowana głowa Zeusa w prawo, Rw: Stylizowany jeźd... | III |
320 zł szac. 300 zł 42 wyświetleń |
0 | zakończona |