Republika Rzymska, denar serratus, 106 pne

Rozpoczęcie: 12-12-2022 18:00
Zakończenie: 22-12-2022 20:27:20

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2022 20:27:20
358816
Opis: Republika Rzymska - L. Scip Asiag 106 pne, denar serratus, 106 pne, Rzym, Aw: Głowa Jupitera w wieńcu w lewo, z prawej punca L, Jupiter w kwadrydze w prawo, trzymający berło i lejce w lewej dłoni, w prawej wiązka piorunów, w odcinku [L SCIP ASIAG]
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: srebro, 2.62 g, moneta wytrawiona
Literatura: Crawford 311, Albert 1105

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 58