Polska, Odznaka Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego, od 1961

Rozpoczęcie: 28-11-2022 18:00
Zakończenie: 08-12-2022 22:44:20

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2022 22:44:20
357544
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego, od 1961, Warszawa, Romb, na śrdoku którego tarcza z Orłem, niżej wstęga, na której WAP, odznaka czteroczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA PAŃSTWOWA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, emalia, 27.7 x 47.4 mm, 15.20 g (z nakrętką)
Literatura: Wełna Odznaki 41

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 32