Węgry, wizyta Jana Pawła II na Węgrzech, 1991

Rozpoczęcie: 28-11-2022 18:00
Zakończenie: 08-12-2022 22:36:40

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2022 22:36:40
352204
Opis: Węgry, wizyta Jana Pawła II na Węgrzech, 1991, Aw: Popiersie papieża w prawo, JOANNES PAULUS pp. II, Rw: ÖSZENTSÉGE / II. JÁNOS PÁL / PÁPA / MAGYARORSZÁGI / LÁTOGATÁSA / EMLÉKÉRE / 1991, niżej punca srebra
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999.9, 65.1 mm, ok. 160 g, stemple lustrzane, ryski, medal w plastikowym kapslu
Literatura: Grabowski 0758

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 27