Polska, Jubileusz 25 lat Pontyfikatu Jana Pawła II, 2003

Rozpoczęcie: 28-11-2022 18:00
Zakończenie: 08-12-2022 22:31:00

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2022 22:31:00
352209
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989), Jubileusz 25 lat Pontyfikatu Jana Pawła II, 2003, Warszawa, Aw: Pomnik, na którym Stefan Wyszyński i Jan Paweł II, na postumencie UMIŁOWANEMU / OJCU ŚWIĘTEMU / JANOWI PAWŁOWI II / PAR. ŚW.WAWRZYŃCA, JUBILEUSZ 25 LAT PONTYFIKATU - SOCHACZEW AD 2003, Rw: Obraz Matki Boskiej, niżej herb Sochaczewa, z boków WSZY / STKO / POSTAWI / ŁEM NA / MARYJĘ - ODMA / WIAJCE / RÓŻA / NIEC, na obrzeżu wybite 17/30 oraz punca srebra i znak mennicy, projektował Czesław Dźwigaj
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 70.6 mm, 203.15 g
Literatura: Grabowski -, Nestorowicz 1197, Paszkowycz -

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 66