San Marino, 5 lirów - KOPIA KOLEKCJONERSKA, 1898 (połowa XX w.)
Zakończenie: 08-12-2022 22:25:40
357650
Opis: | San Marino - Republika San Marino (1864–1938), 5 lirów - KOPIA KOLEKCJONERSKA, 1898 (połowa XX w.) |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | złoto, 10.4 mm, 0.34 g |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 54