Niemcy, 1/12 talara, 1695 EPH

Rozpoczęcie: 28-11-2022 18:00
Zakończenie: 08-12-2022 22:20:20
Niemcy, 1/12 talara, 1695 EPH

Niemcy, 1/12 talara, 1695 EPH

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2022 22:20:20
358454
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August I (1694–1733), 1/12 talara, 1695 EPH, Lipsk, szczupak na końcu napisu otokowego rewersu
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: niewielkie ryski, miejscowa patyna, bardzo ładna moneta
Literatura: Kahnt 175, Kohl 401

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 33