Austria, talar, 1774
Zakończenie: 08-12-2022 21:56:00
Austria, talar, 1774
358080
Opis: | Austria - Maria Teresa (1740–1780), talar, 1774, Bruksela |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 28.94 g, uszkodzenia obrzeża |
Literatura: | Davenport 1282, Herinek 1950 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 128