Polska, zestaw 2 x 20.000 złotych, 1993
Zakończenie: 08-12-2022 21:39:40
357530
Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, zestaw 2 x 20.000 złotych, 1993, Warszawa, Zamek w Łańcucie / XVII Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Lillehammer 1994 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | miedzionikiel, patyna, razem 2 sztuki |
Literatura: | Parchimowicz 609, 612 |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 22