Węgry, brakteat, I poł. XIII w.
Zakończenie: 08-12-2022 20:33:00
358343
Opis: | Węgry - Bela IV Wielki (1235–1270), brakteat, I poł. XIII w., Głowa z długimi włosami w lewo, perełki na wale |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 15.1 mm, 0.22 g, patyna, bardzo ładny, moneta w plastikowym kapslu |
Literatura: | Frynas H.18.51, Huszár 192 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 39