Śląsk, brakteat, XV w.
Zakończenie: 08-12-2022 20:31:20
Śląsk, brakteat, XV w.
358333
Opis: | Śląsk - Księstwo Opolskie - Bernard 1400–1449 lub Mikołaj I (1439–1476), brakteat, XV w., Opole, Pół krzyż kawalerski - pół Orzeł na wprost z głową w prawo |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 14.8 mm, 0.27 g, moneta w plastikowym kapslu |
Literatura: | Fbg 485, Kop. 8681 (R3), Frynas S.Opole.4.4 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 45