Śląsk, brakteat, XV w.

Rozpoczęcie: 28-11-2022 18:00
Zakończenie: 08-12-2022 20:31:20
Śląsk, brakteat, XV w.

Śląsk, brakteat, XV w.

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2022 20:31:20
358333
Opis: Śląsk - Księstwo Opolskie - Bernard 1400–1449 lub Mikołaj I (1439–1476), brakteat, XV w., Opole, Pół krzyż kawalerski - pół Orzeł na wprost z głową w prawo
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.8 mm, 0.27 g, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Fbg 485, Kop. 8681 (R3), Frynas S.Opole.4.4

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 34