Bojowie, obol typu Stradonice, ok. I w. pne
Zakończenie: 08-12-2022 20:11:20
357609
Opis: | Bojowie, obol typu Stradonice, ok. I w. pne, Aw: Stylizowana głowa w lewo, Rw: Koń w lewo |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 8.9 mm, 0.46 g, moneta sklejona |
Literatura: | Paulsen 567 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 62