Indie, fanam, XIX w. (1860–1880)

Rozpoczęcie: 28-11-2022 18:00
Zakończenie: 08-12-2022 20:07:00

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2022 20:07:00
358301
Opis: Indie, fanam, XIX w. (1860–1880)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 7.6 mm, 0.36 g
Literatura: Mitchiner NWC 1097-1103

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 94