wydawnictwa zagraniczne, Lobel Richard, Davidson Mark, Hailstone Allan, Calligas Eleni – Coincraft'..

Rozpoczęcie: 28-11-2022 18:00
Zakończenie: 08-12-2022 20:03:20

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2022 20:03:20
358517
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Lobel Richard, Davidson Mark, Hailstone Allan, Calligas Eleni – Coincraft's Standard Catalogue of the coins of Scotland, Ireland, Channel Islands & Isle of Man, London 1999, ISBN 0952622874
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 439 stron formatu A4, twarda oprawa, ilustrowany katalog monet Szkocji, Irlandii, Wysp Normandzkich oraz Wyspy Man, dodatkowo podano wyceny monet. Materiał jest podzielony na monety bite ręcznie oraz frezowane (bite maszynowo) i przedstawiony w kolejności nominałów; w ramach każdego nominału monety są wymienione według panującego monarchy. Zastosowano nowy system numeracji, umożliwiający natychmiastową identyfikację monarchy emitującego i nominału monety.

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 64