Polska, Oficerska Odznaka Pamiątkowa 12. Kresowego Pułku Artylerii Polowej (KOPIA)

Rozpoczęcie: 28-11-2022 18:00
Zakończenie: 08-12-2022 22:41:20

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2022 22:41:20
354928
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Oficerska Odznaka Pamiątkowa 12. Kresowego Pułku Artylerii Polowej (KOPIA), Na wieńcu krzyż o półokrągło wciętych końcach ramion, z ciemnozieloną i czarną obwódką, na środku medalion, od którego odchodzą cztery wypustki, dwie w barwach polskich, jedna francuskich i jedna włoskich, w medalionie 12 PUŁK KRES. ART. POL., odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana ZYGADLEWICZ - WARSZAWA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, emalia, 41.3 x 41.2 mm, 21.04 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 43