Zakończenie: 01-12-2022 20:00 ÷ 22:54
Polska, 2 złote, 1924
355994
róg i pochodnia przy dacie | III+ |
410 zł szac. 200 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, talar, 1801
357353
Aw: Popiersie w prawo, u dołu sygnatura M, wokoło napis, ... | III/III- |
410 zł szac. 300 zł 55 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1939
356086
Józef Piłsudski | I/I- |
440 zł szac. 400 zł 72 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Thasos, II–I w. pne
357367
Aw: Głowa Dionizosa przystrojona w wieniec z winorośli w ... | IV |
450 zł szac. 350 zł 50 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, półgrosz litewski, 1553
357057
końcówki napisów LI / LITVA | II |
450 zł szac. 200 zł 55 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, 2/3 talara (gulden), 1839
357449
| II- |
450 zł szac. 750 zł 44 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, 2 guldeny, 1848
357431
| III |
450 zł szac. 250 zł 60 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, trojak, 1586
357794
herb Lis na awersie pod popiersiem, na rewersie wariant z... | III |
460 zł szac. 200 zł 205 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Śląsk, kwartnik, po 1314
357455
Aw: Głowa na wprost, rozetki w otoku; Rw: Bawarska tarcza... | III/IV |
470 zł szac. 200 zł 113 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Getto Łódź (1941–1943), 10 fenigów, 1942
356348
odmiana z datą na gwieździe Dawida | IV |
470 zł szac. 500 zł 88 wyświetleń |
0 | zakończona |