Polska, trojak, 1586

Rozpoczęcie: 21-11-2022 18:00
Zakończenie: 01-12-2022 21:23:20
Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2022 21:23:20
357794
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety litewskie, trojak, 1586, Wilno, herb Lis na awersie pod popiersiem, na rewersie wariant z listkami z łodygami po bokach napisu LIT
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: wyszczerbienie krążka, patyna
Literatura: Iger V.86.2.a (R), Ivanauskas 4SB57-26 var., Kop. 3378 (R)

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 104