Polska, Orzeł na czpakę, 1945–1949

Rozpoczęcie: 14-11-2022 18:00
Zakończenie: 24-11-2022 22:48:20

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2022 22:48:20
356702
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska powojenna (1945–1952), Orzeł na czpakę, 1945–1949, Orzeł na czapkę, mocowany na słupek, nakrętka sygnowana B. GRABSKI - ŁÓDŹ / ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE - POD ZARZĄDEM PAŃSTW.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 41.6 x 56.5 mm, 12.94 g (z nakrętką)
Literatura: Wełna Odznaki 415

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 61