Polska, 6 groszy miedziane, 1795

Rozpoczęcie: 14-11-2022 18:00
Zakończenie: 24-11-2022 21:01:40

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2022 21:01:40
356847
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, 6 groszy miedziane, 1795, Warszawa, odmiana z szeroko rozstawioną datą
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, krążek wycięty nierówno
Literatura: Parchimowicz SAP 17.b, Plage 212

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 326