Polska, Odznaka Oficerskiej Szkoły Radiotechnicznej im. kpt. Sylwestra Bartosika wz. 1957

Rozpoczęcie: 14-11-2022 18:00
Zakończenie: 24-11-2022 22:47:20

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2022 22:47:20
356562
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka Oficerskiej Szkoły Radiotechnicznej im. kpt. Sylwestra Bartosika wz. 1957, Warszawa, Romb, w jego górnej części Orzeł, niżej OSR, niżej krokiew, na stronie odwrotnej nabite 4, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA - PAŃSTWOWA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, emalia, 23.6 x 44.2 mm, 9.62 g (z nakrętką)
Literatura: Wełna Odznaki 78

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 53