Rosja, Order „Macierzyńska sława” II klasy, od 1944

Rozpoczęcie: 14-11-2022 18:00
Zakończenie: 24-11-2022 22:46:00

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2022 22:46:00
357182
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), Order „Macierzyńska sława” II klasy, od 1944, Moskwa, Flaga z napisem МАТЕРИНСКАЯ / СЛАВА / II, z lewej postać matki z dzieckiem na ręku, druga ręka opiera się o tarczę, na której znajduje się CCCP, na stronie odwrotnej napis МОНЕТНЫИ ДВОР i numer 287979
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, emalia, 29.6 x 40.9 mm, 26.38 g, niewielkie uszkodzenia emalii
Literatura: Sańko s. 123

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 46