Rosja, Medal Macierzyństwa I klasy

Rozpoczęcie: 14-11-2022 18:00
Zakończenie: 24-11-2022 22:45:20

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2022 22:45:20
356384
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), Medal Macierzyństwa I klasy, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na przywieszkę
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, brąz, emalia, 29.3 mm, 21.54 g, niewielkie uszkodzenia emalii, na stronie odwrotnej przyklejona naklejka
Literatura: Sańko s. 160

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 60