Rosja, order Matka-bohater, od 1944

Rozpoczęcie: 14-11-2022 18:00
Zakończenie: 24-11-2022 22:44:40

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2022 22:44:40
356386
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), order Matka-bohater, od 1944, Moskwa, Pięciopromienna gwiazda, w jej kątach małe promienie, przywieszka z napisem МАТЬ-ГЕРОИНЯ, na stronie odwrotnej MOНЕТНЫЙ ДВОР i wygrawerowany numer 71284, order dwuczęściowy, mocowany na przywieszkę
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto, srebro, emalia, 27.9 x 31.9 mm, 17.01 g, drobne uszkodzenie emalii
Literatura: Sańko s. 121

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 76