Rosja, Order Wojny Ojczyźnianej (Отечественной войны) II klasy, od 1942
Zakończenie: 24-11-2022 22:44:20
356387
Opis: | Rosja - ZSRS (1922–1991), Order Wojny Ojczyźnianej (Отечественной войны) II klasy, od 1942, Pięciopromienna gwiazda emaliowana na czerwono, między ramionami promienie, na tle gwiazdy skrzyżowane karabin i szabla, na środku gwiazdy medalion, w którym ОТЕЧЕСТВЕННАЯ ВОЙНА w otoku, w polu skrzyżowane sierp i młot, na stronie odwrotnej sygnatura MOНЕТНЫЙ ДВОР i wygrawerowany numer 218808, order dwuczęściowy, mocowany na słupek, nakrętka niesygnowana |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro, złoto, emalia, 45.1 x 48.1 mm, 31.40 g (z nakrętką) |
Literatura: | Sańko s. 93 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 106