Polska, plakieta Muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku, 1989

Rozpoczęcie: 14-11-2022 18:00
Zakończenie: 24-11-2022 22:41:40

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2022 22:41:40
356750
Opis: Polska - XX w. - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), plakieta Muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku, 1989, Aw: Półpostać lekko w prawo, z prawej MUZEUM / MIKOŁAJA / KOPERNIKA / WE / FROMBORKU, Rw: Negatyw awersu, na obrzeżu nabite BORYS, projektu Ewy Olszewskiej-Borys
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany, 105.6 x 109.5 mm, 513.86 g
Literatura: Kształt Przestrzeni 22 - ale tam jako medal dwustronny

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 64