Polska, kopia medalu ze suity królewskiej, poświęconego Aleksandrowi Jagiellończykowi

Rozpoczęcie: 14-11-2022 18:00
Zakończenie: 24-11-2022 22:33:20

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2022 22:33:20
356892
Opis: Polska - XIX wiek, kopia medalu ze suity królewskiej, poświęconego Aleksandrowi Jagiellończykowi, Aw: Popiersie w lewo, w kapeluszu, niżej I. P. HOLZHAEUSSER, ALEXANDER., Rw: CASIMIRI / NATORUM / QUARTUS. EJUS / AUSPICIIS LEGES / A CANCELLARIO / LASKI COLLECTAE, / AC TYPIS EXCUSAE / OBIIT VILNAE / A.D. 1506. AET AT: 45. / REG: 5. D. 19. AUG:
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: metal złocony, 44.0 mm, 31.77 g

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 108