Niemcy, medal pamiątkowy, 1899
Zakończenie: 24-11-2022 22:31:20
356699
Opis: | Niemcy - XIX wiek, medal pamiątkowy, 1899, Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura WEIGAND, CARL CONRAD KÖNIGL. MÜNZDIRECTOR, Rw: Wieniec, w którym ZUR / 50 JÄHRIGEN / DIENSTFEIER / DIE / MÜNZBEAMTEN / 1849-1899 / BERLIN FRANKFURT A/M, na dole sygnatura O. SCHULTZ F. |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 60.0 mm, 82.87 g, uszkodzenia obrzeża |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 63