Chiny, Seria "Fantastyczne Chiny"
Zakończenie: 24-11-2022 22:30:40
356569
Opis: | Chiny, Seria "Fantastyczne Chiny", Shenzhen, zestaw medali przestawiających najciekawsze i najcenniejsze miejsca w Chinach |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | miedź złocona, razem 12 sztuk w eleganckim pudełku z pałeczkami i certyfikatem nr 0642, nakład 3.000 sztuk |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 83