Austria, talar, 1766
Zakończenie: 24-11-2022 21:58:20
Austria, talar, 1766
356680
Opis: | Austria - Maria Teresa (1740–1780), talar, 1766, Günzburg |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 28.05 g, rzadki, patyna |
Literatura: | Davenport 1148, Herinek 497 |
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 92