Polska, 50 złotych, 1974

Rozpoczęcie: 14-11-2022 18:00
Zakończenie: 24-11-2022 21:30:00
Polska, 50 złotych, 1974

Polska, 50 złotych, 1974

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2022 21:30:00
356718
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 50 złotych, 1974, Warszawa, Fryderyk Chopin 1810–1849
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, stemple lustrzane, nakład 10.375 sztuk, miejscowa patyna, pięknie zachowana moneta
Literatura: Parchimowicz 256b

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 38