Polska, 10 złotych, 1825 IB

Rozpoczęcie: 14-11-2022 18:00
Zakończenie: 24-11-2022 21:06:00
Polska, 10 złotych, 1825 IB

Polska, 10 złotych, 1825 IB

Cena wylicytowana: 11 000 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2022 21:06:00
353371
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Aleksander I (1801–1825), 10 złotych, 1825 IB, Warszawa, Aw: Głowa cara w prawo i legenda ALEXANDER I CESARZ SA. W. ROS. KRÓL POLSKI; Rw: Orzeł carski z Orłem polskim na płaszczu gronostajowym, poniżej litery I - B, w otoku napis 10. ZŁOTYCH - POLSKICH / Z SREBRA KRAIOWEGO
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 30.65 g, wyjątkowo rzadki rocznik, patyna
Literatura: Bitkin 824 (R1), Davenport 248, H-Cz. 3583, Kop. 2720 (R5), Plage 28 (R1), Berezowski nie notuje

Cena końcowa: 11 000 zł
Cena wywoławcza: 4 500 zł
Cena szacunkowa: 7 500 zł
Ilość odsłon: 266