Polska, trojak, 1597
Zakończenie: 24-11-2022 20:50:40
Polska, trojak, 1597
356804
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Ryga, trojak, 1597, Ryga, kropka po LI na awersie |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | krążek podgięty, uszkodzenie obrzeża krążka |
Literatura: | Iger R.97.1 var. (inna interpunkcja), K.-G. 17 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 34