Polska, grosz, 1609
Zakończenie: 24-11-2022 20:47:00
Polska, grosz, 1609
356819
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, grosz, 1609, Kraków, odmiana z herbem Pilawa na rewersie |
Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
Dodatkowe informacje: | krążek wyszczerbiony, patyna, moneta lakierowana |
Literatura: | Kop. 795, Kopicki (ZIIIW) 292 |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 54