Polska, trojak, 1562
Zakończenie: 24-11-2022 20:31:00
Polska, trojak, 1562
355921
Opis: | Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, trojak, 1562, Wilno, odmiana z monogramem na awersie i Pogonią bez tarczy na rewersie, końcówki napisów L/LI |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | złotawa patyna |
Literatura: | Kop. 3304, Iger V.62.2.e (R), Ivanauskas 9SA66-3 |
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 140