Polska, trojak, 1563
Zakończenie: 24-11-2022 20:24:40
Polska, trojak, 1563
356817
Opis: | Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, trojak, 1563, Wilno, z herbem Topór na awersie, na rewersie Pogoń w tarczy, końcówki napisów REX POLO M D LI / DVCA L |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | patyna, krążek podgięty |
Literatura: | Iger V.63.1.e/a (R), Cesnulis-Ivanauskas 9SA90-12 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 113