Polska, trojak, 1563

Rozpoczęcie: 14-11-2022 18:00
Zakończenie: 24-11-2022 20:24:40
Polska, trojak, 1563

Polska, trojak, 1563

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2022 20:24:40
356817
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, trojak, 1563, Wilno, z herbem Topór na awersie, na rewersie Pogoń w tarczy, końcówki napisów REX POLO M D LI / DVCA L
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, krążek podgięty
Literatura: Iger V.63.1.e/a (R), Cesnulis-Ivanauskas 9SA90-12

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 104