Polska, półgrosz koronny, bez daty (1412-1414)
Zakończenie: 24-11-2022 20:14:00
355872
Opis: | Polska - Władysław Jagiełło (1386–1434), półgrosz koronny, bez daty (1412-1414), Kraków, pod koroną F‡ |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 1.28 g, lekko niedobity, patyna |
Literatura: | Gum.P. 518, Frynas P.16.1/8, Gum.H. 417, Kop. 374, Kubiak typ VI, Pawlikowski typ XVII.5 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 74