Polska, denar

Rozpoczęcie: 14-11-2022 18:00
Zakończenie: 24-11-2022 20:12:40
Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2022 20:12:40
356506
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec (1138–1146), denar, Aw: Półpostać rycerza na wprost z mieczem w prawej i tarczą w lewej ręce, z prawej nieczytelny znak, legenda; Rw: Półpostać biskupa na wprost, w prawej ręce pastorał, w lewej księga, legenda
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.2 mm, 0.25 g, moneta przełamana i sklejona
Literatura: Frynas P.7.4, Gum-H. 86, Kop. 51 (R1), Str. 42, Such. XI/XII w. XVII/1

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 139