Polska, denar

Rozpoczęcie: 14-11-2022 18:00
Zakończenie: 24-11-2022 20:12:00
Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2022 20:12:00
356516
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec (1138–1146), denar, Aw: Książę na tronie z mieczem w dłoni, obok stojący giermek podający jabłko królewskie, …DIZLAVS (wstecznie); Rw: Rycerz walczący z lwem, za nim niewielkie drzewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.2 mm, 0.49 g
Literatura: Frynas P.7.1, Gum-H. 82, Gum-P. 59, Kop. 49a (R2), Str. 40, Such. XI/XII w. XVI/1

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 171